Dieta garstkowa

Dieta ketogeniczna przepisy Możliwość komentowania Dieta garstkowa została wyłączona 11

Prawdziwy cud
W dzisiejszych czasach każdy chce wyglądać i czuć się dobrze. Częstokroć samoocenę zaniża ludziom jednak wygląd. Są jednak metody na zmianę sylwetki i tym sposobem likwidację problemów. Kluczem do zmian jest tu odpowiednia dieta.

Prawdziwym cudem naukowcy i dietetycy nazywają dietę odchudzającą. Wspomniana dieta w połączeniu z kontrolowaną i planową aktywnością fizyczną może zdziałać prawdziwe cuda w wyglądzie człowieka.
Pierwszym etapem, jakoby stanowiącym start diety musi być oczyszczenie organizmu. Pacjent przez trzy dni żywi się jedynie w formie płynnej a więc może przyjmować kleiki, soki owocowe oraz wodę.

Około dziesiątego dnia od rozpoczęcia diety należy wprowadzić plan żywieniowy. Najlepiej spożywać pięć zbilansowanych posiłków z podziałem na wszystkie niezbędne składniki. Zdecydowanie najważniejsze jest jednak białko by organizm nie czerpał energii ze spalanego tłuszczu. Ogólnie podczas każdego dnia diety należy dostarczać organizmowi około jednego grama białka na jeden kilogram masy ciała.

Dieta garstkowa
1 vote, 2.00 avg. rating (61% score)

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top