Pedicure tradycyjny

Dieta wątrobowa Możliwość komentowania Pedicure tradycyjny została wyłączona 53

Zabiegi wyszczuplające

Zbliża się wiosna i lato, zatem warto zdecydować się już na kuracje wyszczuplające i modelujące sylwetkę, które, aby odniosły skutek muszą być robione w seriach, często na przestrzeni kilku tygodni. Więc jest to najlepszy moment, aby zdążyć.
W naszym gabinecie polecamy szereg zabiegów dobieranych w zależności od problemu, który Cię dotyczy.

Jeśli twój problem jest niewielki, skóra utraciła elastyczność i pojawiły się małe nierówności polecamy zabiegi ujędrniające w skład którego wchodzi peeling ciała, serum ujędrniające, maska oraz krem (Zobacz więcej). Do wyboru mamy szeroką gamę zapachową – każdy znajdzie coś dla siebie.
Taki zabieg warto uzupełnić antycellulitowym masażem bańką chińską, który dodatkowo rozgrzeje skórę i rozbije drobne złogi tłuszczowe (Zobacz więcej).

Osobom, którym dokuczają obrzęki oraz cellulit widoczny gołym okiem, zaleca się dermomasaż (Zobacz więcej). Udrożni on naczynia limfatyczne, a specjalna głowica spowoduje rozbicie tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry.
W celu kontynuacji kuracji można zastosować masaż bambusem królewskim (Zobacz więcej).

Jeśli natomiast dokucza Ci znaczny nadmiar tkanki tłuszczowej, należy wykonać zabiegi, które rozbiją złogi tłuszczowe, jak np. liposukcja kawitacyjna oraz żelazko antycellulitowe. Maszyna działa zarówno na taknkę tłuszczową, jak i na mięśnie i skórę emitując dodatkowo podczas pracy światło LED oraz prądy TENS. Żelazko antycellulitowe można stosować w skojarzonej terapii z mezoterapią igłową. Wtedy w okolice nadmiaru tkanki tłuszczowej wstrzykiwany jest specjalny preparat na bazie karczocha, L-karnityny lub kofeiny, który powoduje rozpuszczenie adipocytów.

Na koniec kuracji wyszczuplającej polecamy fale radiowe na ciało (Zobacz więcej). Zabieg spowoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co z kolei prowadzi do zwiększenia napięcia skóry, Po serii zabiegów jest ona gładka i jędrna. Jest to świetne uzupełnienie terapii wyszczuplającej.

Po wizycie w Beauty & SPA będziesz zadowolona z efektów.

Pedicure tradycyjny
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone © Zabrania ona zmieniać, kopiować i w jakikolwiek sposób wykorzystywać artykułów bez zgody autora.

Search

Back to Top